Uluslararası Halkla İlişkiler Konferansı 30 - 31 Ekim Tarihlerinde İstanbul'da Yapılıyor

14 Ekim 2008 , Salı

Uluslararası Halkla İlişkiler Konferansı 30 - 31 Ekim Tarihlerinde İstanbul'da Yapılıyor TÜHİD’in EACD ve SBMP ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, TÜHİD Üyeleri için konferans katılım bedeli %50 indirimli uygulanacak.

The European Association of Communication Directors (EACD), The School of Business, Media and Politics (SBMP) ve Communication Director Dergisi’nin ortak girişimiyle bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Uluslararası Halkla İlişkiler” Konferansı, 30-31 Ekim 2008 tarihleri arasında, İstanbul Hilton Otel’de gerçekleştirilecek.

İstanbul konferansı, Avrupa halkla ilişkileri, küresel halkla ilişkiler, en başarılı çalışmalar ve halkla ilişkilerin iş başarısına götürebilmesi gibi konularını kapsayacak ve tartışma ortamı yaratacak. İki gün sürecek olan konferans kapsamında, Avrupalı şirketlerin, Avrupa’da ve Avrupa dışındaki pazar arayışları, iletişim profesyonellerinin yeni pazarlar için nasıl yeni iletişim stratejileri planlayacakları gibi konular, yeni Avrupa ve tüm dünya ekseni üzerinde tartışılacak.

Konferansın ilk gününde Avrupa’nın yeni pazarlarına odaklanılacak: Rusya, Orta Avrupa, Doğu Avrupa ve Türkiye. Avrupa Birliğinin en önemli pazarları ve sektörün bugünkü durum analizi, akademik çevrelerce yapılacak. Bu tartışmayı “Avrupa’nın Yeni Pazarları” konulu iletişim profesyonellerine esin kaynağı olacak konuşmacıların, Türkiye, Doğu Avrupa ve Rusya hakkında görüşlerini dile getireceği panel takip edecek.

Konferansın ikinci gününde ise, tüm etkinlikler tamamıyla küresel halkla ilişkiler tartışmalarına ayrılacak. Dünyanın en önemli pazarlarının, uluslararası düzeyde ele alınmasının ardından, Hindistan, Güneydoğu Asya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde halkla ilişkiler etkinlikleri konuşulacak. Workshoplarla devam edecek etkinliklerde, kültürlerarası iletişim, iç iletişim küresel düzeyde ele alınacak ve uluslararası krizlere pratik bir anlayışla yaklaşma gibi konular irdelenecek.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Uluslararası Halkla İlişkiler Konferansı’nda Microsoft, T-Mobile International, Bosh ve Siemens Ev Aletleri, Turkish Daily News, DHL Express, Roland Berger Stratejik Danışmanlık, Instituto de Empresa, OMV AG, Royal Philips Electronics, Melissa Lamson Consulting, Dow Europe, Live Mint, International Hill Knowlton ve Infineon gibi pek çok küresel şirketten iletişim profesyonelleri, deneyimlerini ve görüşlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Ayrıntılar için tıklayınız

Etiketler: tühid eacd sbmp