TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş'tan COVİD - 19 Sürecine dair sunumlar

25 Mayıs 2020 , Pazartesi

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş'tan COVİD - 19 Sürecine dair sunumlar

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Effect BCW CEO’su Gonca Karakaş'ın Küresel Yeni Koronavirüs (Covid-19) salgını sonrası her alanda değişen dinamikler ile günümüze kadar olan gelişmeleri derleyerek hazırladığı sunumlarına bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik sunumunda Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Covid 19 döneminde Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Türkiye'den ve Dünyadan Örnekler ve Öngörülen Değişimler ele alındı.

Covid-19 ve Perakende" / "Geri Dönüyoruz ve Bizi Ne Bekliyor?" sunumunda Covid - 19 sonrası değişen Tüketici Davranışları, İnovatif Çalışmalar ve Yeni Dönem için Tespit ve Öneriler yer aldı.

Covid-19 Sonrası Turizmde Yeni Normaller sunumunda da Dünyada ve Türkiye'de Ekonomik Görünüm, Covid - 19'un Turizm Sektörüne Etkileri, Olası Senaryolar, Tüketicilerin Görünümü, Covid-19'un İnovasyonları ve Sektöre Yönelik Önerilere yer verildi.

İşyerine Güvenli Geri Dönüş sunumunda ise sayısal veri Çalışma Yaşamında Yeni Normalleri, Toplum ve Çalışanlar Şirketlerden Ne Duymak İstiyor?, COVID-19 Sürecinde Çalışanlarda Hangi Yeni Beklentiler Ortaya Çıktı? Onlara Nasıl Çözüm Üreteceğiz?, Beyaz ve Mavi Yakalılar Ofise Dönme Konusunda Ne Düşünüyor?, Türkiye’de 4 Aşamalı Normalleşme Planı gibi konular anlatıldı.

Kurumsal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Tıklayınız

Covid-19 ve Perakende" / "Geri Dönüyoruz ve Bizi Ne Bekliyor?" Tıklayınız

Covid-19 Sonrası Turizmde Yeni Normaller Tıklayınız

İşyerine Güvenli Geri Dönüş "Çalışma Yaşamında Yeni Normalleri" Tıklayınız

*Raporlar, Effect BCW ekibinin emeğidir. Biz de sizlere ulaşımına aracılık sağlıyoruz. Kaynak göstererek yararlanabilirsiniz.

Etiketler: covid 19 iletişim halkla ilişkiler gonca karakaş tühid

Dökümanlar:

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş Sunumları

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş Sunumları

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş Sunumları

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş Sunumları