TÜHİD Balotaj Kurulu Üyemiz, IPRA Geçmiş Dönem Başkanı Zehra Güngör'e PRO PR Ödülü

29 Ocak 2018 , Pazartesi

TÜHİD Balotaj Kurulu Üyemiz, IPRA Geçmiş Dönem Başkanı Zehra Güngör'e PRO PR Ödülü

Dünyanın farklı ülkelerinden halkla ilişkiler uzmanlarına 2012'den bu yana verilen PRO PR ödülüne bu yıl Türkiye'den TÜHİD Balotaj Kurulu Üyesi ve IPRA Geçmiş Dönem Başkanı Dr. Zehra Güngör layık görüldü. 2014 yılında Türkiye'den PRO PR Ödülü'nü İletişim Duayeni Betûl Mardin almıştı.

PRO PR ödülleri, dünya üzerinde halkla ilişkiler alanında yerel ve global düzeyde mesleği en iyi şekilde tanıtan ve doğru algılanmasını sağlayan kişilere veriliyor. Bu yıl dünyanın farklı ülkelerinden 23 halkla ilişkiler uzmanına takdim edilecek PRO PR ödülleri, 13 Nisan 2018'de Sırbistan'ın Zlatibor şehrinde 16.  PRO PR Konferansı'nda verilecek.

Dr. Zehra Güngör Kimdir?
Kendi halkla ilişkiler danışmanlığı şirketini kurmadan önce Dr. Güngör, 20 yıl ekonomi gazeteciliği yaptı. Üç kez Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından yılın gazetecisi seçildi. New York'ta McGraw-Hill yayınlarında gazetecilik yaptı. 2014'te Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği IPRA'nın dünya başkanı oldu. Halen STAGE İletişim şirketini yönetiyor, Okan Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde ders veriyor. Dr. Güngör; Türkiye Halkla İlişkiler Derneği TÜHİD üyesi, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği KAGİDER'in kurucu üyesi ve başkan yardımcısı.

 

Etiketler: zehra güngör tühid balotaj