Global Tanıtım Hill & Knowlton'la birleşti

31 Aralık 2010 , Cuma

Global Tanıtım Hill & Knowlton'la birleşti Global Tanıtım Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Aydede'nin şirketi Uluslararası İletişim Şirketi olan Hill & Knowlton'la birleşti.
 
Ceyda Aydede, “Global olarak Hill & Knowlton gibi global bir oyuncu ile yolumuza devam edeceğimiz için büyük memnuniyet duyuyoruz. Türk ekonomisinin dinamizmini ve sağladığı fırsatları yakından bilen H&K ile birlikte, hem ulusal hem uluslararası müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek ve derinleştirerek mükemmel bir işbirliği yürüteceğiz. Oluşan sinerji ile müşterilerimize katma değeri  daha yüksek hizmet vereceğimize inanıyoruz” dedi.
 
45 ülkede 80 şubeyle hizmet veren Hill & Knowlton’ın Orta Doğu, Türkiye ve Afrika CEO’su Dave Robinson, “Türkiye hem biz hem de müşterilerimiz için giderek daha önemli stratejik bir pazar haline geliyor. Geçtiğimiz seneler içerisinde etkileyici derecede bir gelişim sergileyen bu ülkeye adımımızı atmak için doğru zaman. Global Tanıtım alanında çok saygın bir itibara sahip, H&K’in değerleri ve yaklaşımıyla çok uyumlu bir şirket. Biz bu ortaklığın müşterilerimize hem yakın zamanda hem de gelecekte çok önemli değerler katacağına eminiz” dedi.

Etiketler: Global Tanıtım Hill Knowlton