Global Alliance, Corporate Excellence ortaklığıyla Küresel Halkla İlişkiler ve İletişim Modeli

10 Mart 2022 , Perşembe

Global Alliance, Corporate Excellence ortaklığıyla Küresel Halkla İlişkiler ve İletişim Modeli

TÜHİD'in Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Büyük Bölge Temsilcisi olduğu uluslararası halkla İlişkiler ve iletişim yönetimi derneklerinin konfederasyonu Global Alliance ile itibar, iletişim, marka yönetiminde profesyonelliği teşvik etmek için çalışmalar yapan Corporate Excellence, Küresel Halkla İlişkiler ve İletişim Modeli çalışması gerçekleştirdi.

Model, halkla ilişkiler ve iletişim rolünün yol haritasını ve yapı taşlarını tanımlayarak, profesyonellere güven yaratan sağlam bir itibara sahip kuruluşlar oluşturmak için gereken tüm kaynakları, yetenekleri ve becerileri içeren bir araç seti sunmaktadır.

İletişim sektörünü yakından ilgilendiren bu kıymetli model, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ve TÜHİD iş birliği ile Prof. Dr. Çisil Sohodol ve Araş Gör. Nilüfer Geysi tarafından Türkçeye çevrildi.

Üyelerimizi, sektörümüzün profesyonellerini, akademisyenlerimizi ve genç iletişimcilerimizi, 16 Mart 2022 Çarşamba günü saat 17:00'de ZOOM toplantımıza bekliyoruz. Davetimizi çevrenizle ve çalışma arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Kayıt olmak için tıklayınız

Etiketler: tühid bahçeşehir global alliance halkla ilişkiler