Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerine kavuştu

16 Haziran 2009 , Salı

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerine kavuştu 8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışmasına, 13 kategoride, toplam 130 proje katıldı, sonuçlar dün akşam gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı..
 
TEMA Vakfı “Suyunu Boşa Harcama” projesiyle Altın Pusula Büyük Ödülü’nün sahibi oldu…

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 8.Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ni kazanan proje ve kuruluşlar, 15 Haziran pazartesi akşamı, Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı. Ödül töreni, Jüri Üyeleri, iş dünyası temsilcileri, iletişimciler ve medya mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.  
 
TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula yarışmasına katılan proje sayısının her yıl artmasının, yöneticilerin ve kuruluşların iletişime verdikleri önemin bir göstergesi olduğunu ve sektörün büyüme trendini sürmesinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne 13 kategori ve 12 alt kategoride toplam 130 proje başvuruda bulundu. Altın Pusula Seçici Kurulu Başkanlığını Metin Yurdagül yaparken, diğer üyeler Ceyda Aydede, Şafak Akın, İbrahim Aybar, İsmail Bayazıt, Prof. Dr. Özden Cankaya, Prof. Dr. Peyami Çelikcan, Hayri Çulhacı, Şelale Kadak, Tanıl Küçük, Vahap Munyar, Doğan Satmış, Servet Yıldırım, İdil Yiğitbaşı ve Fügen Toksü’den oluştu.  
 
Ayrıntılar için tıklayınız

Etiketler: altın pusula tühid ödül