ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines İçin Geri Sayım Başladı

6 Şubat 2017 , Pazartesi

ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines İçin Geri Sayım Başladı

Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nın dördüncüsü 22-24 Şubat 2017 tarihlerinde Turkish Airlines isim sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi- ICC’de gerçekleşecek.

2014 senesinden bugüne Turizm Medya Grubu çatısı altında düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşması ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, bu yıl “Tüm renklerimizle bir araya geliyoruz” mottosuyla Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. TÜHİD – Türkiye Halkla İlişkiler Derneği, İDA - İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği ve KİD – Kurumsal İletişimciler Derneği’nin de ortak oturum yapacağı kongrede, sektöre yön veren isimlerden; ICCA (International Congress and Convention Association) CEO’su ve Avrupa Bölge Direktörü, SITE (Society for Incentive Travel Excellence) Başkanı ve Uluslararası MICE profesyoneli Harry Fine gibi dünya çapında bir çok isim İstanbul’da ağırlanacak.

3 gün sürecek ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’da sektör profesyonellerine yönelik oturumlar, MICE sektör profesyonellerini bir araya getirecek, ‘AMEzing Parti’ ve birbirinden renkli etkinlikler de düzenlenecek. Fuar kapsamında “B2B” görüşmeler, network aktiviteler ve seminerler gerçekleşecek. Fuar aynı zamanda MICE turizmi için ciddi öneme sahip yerli ve yabancı katılımcı, satın alıcı (Hosted Buyer), konuşmacı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

AME 2017 Program Detayları

22-23-24 Şubat 2017

  • “Speakers’ Corner” (Istanbul Kongre Merkezi – ICC / B5 Katı)

3 gün boyunca 15.000 üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak olan fuar alanında kurulu olacak “Speakers’ Corner” konusunun uzmanı birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacıyı ağırlayacak. Sürdürülebilir etkinlikler, sosyal medya, nöromarketing, hybrid toplantılar, greenmeeting, mobil etkinlik çözümleri, etkinlik teknolojileri ve daha pek çok farklı konudaki oturumlar meraklılarını bekliyor.

http://ameistanbul.com/tr/etkinlikler/program/speakers-corner/

22 Şubat 2017

  • Basın Toplantısı (Istanbul Kongre Merkezi – ICC / B2 Katı / 10:00 – 10:30)
  • MICE Profesyonelleri Geleceği İnşa Etmek İçin Bir Araya Geliyor (Istanbul Kongre Merkezi / B2 Katı Emirgan 1)

MICE sektörünün uluslararası çatı kuruluşlarından ICCA, SITE ve MPI başkanlarının da davetli olduğu oturumda sektör profesyonellerinin kişisel deneyimleri, yaşanılan problemler ve çözüm yolları MICE profesyonelleriyle paylaşılacak.

  • TÜHİD – KİD – İDA – ACE of M.I.C.E. Ortak Oturumu (Istanbul Kongre Merkezi – ICC / B2 Katı Emirgan 1)

Türkiye’nin iletişim alanında önde gelen 3 derneği; Türkiye Halkla İlişkiler Derneği, Kurumsal İletişimciler Derneği, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Başkanları ve MICE sektöründen dünya çapında yabancı konuşmacılar ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’ta bir araya gelerek Türkiye MICE sektörünün yurtdışındaki algısı ve yapılabilecek iletişim çalışmalarını tartışacak.

  • Business Network Gecesi (İstanbul Kongre Merkezi – ICC / B4 Katı/ 17:00 – 20:00)

Fuarın ilk akşamı gerçekleşecek olan davette yerli ve yabancı satın alıcılar ile katılımcı firmalar yeni iş bağlantıları kurma fırsatı yakalayacaklar.

23 Şubat 2017

  • Spor Etkinlikleri (İstanbul Kongre Merkezi – ICC / B2 Katı Emirgan 1)

2016 senesinde Türkiye’de en çok gerçekleştirilen etkinlik olma özelliği gösteren spor etkinlikleri; spor markalarının, etkinlik firmalarının, spor tesislerinin ve spor kulüplerinin yöneticilerinin bir araya geleceği oturumda değerlendirilecek.

  • AMEzing Party (Feriye Sarayı / 19:30 – 24:00)

Yerli ve yabancı satın alıcılar, katılımcı firmalar, konuşmacılar ile basın mensuplarının davetli olduğu “AMEzing Parti”de gece boyunca özel şov ve performanslar ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşatılacak

Etiketler: tühid ida kid ace of mice