16. Altın Pusula Heyecanı Başlıyor

19 Aralık 2016 , Pazartesi

16. Altın Pusula Heyecanı Başlıyor

16. Altın Pusula Heyecanı Başlıyor,
Son Başvuru Tarihi 16 Ocak 2017

TÜHİD - Altın Pusula Türkiye Halkla ilişkiler Ödülleri yarışmasına başvurular başlıyor. Yarışmaya projeleriyle katılmak isteyen kuruluşlar, 16 Ocak 2017, Pazartesi gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne ilişkin şöyle konuştu: “TÜHİD, 45 yıldır başarıyla faaliyetlerini sürdüren bir meslek örgütüdür. TÜHİD olarak bu yıl 16.’sını gerçekleştireceğimiz ‘Altın Pusula Türkiye Halka İlişkler Ödülleri’ sektörümüz açısından önemli bir ödüldür ve bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Altın Pusula, etik değerlere önem veren ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde var olmaya devam eden ve 16 yıldır sürekliliğini kanıtlamış bir programdır. Her yıl ulusal ve uluslararası gelişmelere göre güncellenen bir platforma sahibiz. Buradan hareketle 16. Altın Pusula kapsamında Türkiye Kadın Girişimciler Derneği – KAGİDER ile yaptığımız işbirliği neticesinde ‘TÜHİD - KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ ödülünü verecek olmanın da heyecanı içerisindeyiz. Ayrıca, genişletilen dijital iletişim kategorisiyle, dijital iletişim ajanslarının temsili için de başarılı bir platform olacağına inanıyor, tüm iletişim projelerini Altın Pusula’ya bekliyoruz.”

16. Altın Pusula'da büyük ödül, jüri özel ödülü ve kategori ödüllerinin yanı sıra geçen yıl verilmeye başlanan ‘Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler’ ve ‘Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü’ bu yıl da sahiplerini bulacak. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP işbirliğiyle verilen ‘UNDP Özel Ödülü’ de bu yıl altıncı defa “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine takdim edilecek. Altın Pusula’da bu yıldan itibaren TÜHİD – KAGİDER işbirliğiyle ‘TÜHİD - KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ ödülü de verilmeye başlanacak.

Altın Pusula dijital iletişim ajanslarının projelerini bekliyor
Bu yıl itibariyle Altın Pusula Dijital İletişim kategorisi genişletildi. Halkla İlişkiler projelerinin önemli ayaklarından biri olan dijital iletişim kapsamında “Kurumsal Sorumluluk, Kriz İletişimi, Kurumsal Web Siteler, Entegre İletişim Kampanyası, Topluluk İletişimi, Mikro Site, Sosyal Medya İletişimi, Intranet, Diğer” kategorilerinde projeler değerlendirilecek.

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi halkla ilişkiler bölümünde okuyan lisans, yüksek lisans ve meslek yüksekokul öğrencileri "Türkiye’deki Mültecilerin Entegrasyonu” konulu projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılıyor.
 
16. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri yarışma kategorileri:
Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, TÜHİD - KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kurumsal Sorumluluk, Dijital İletişimi(Kurumsal Sorumluluk, Kriz İletişimi, Kurumsal Web Siteler, Entegre İletişim Kampanyası, Topluluk İletişimi, Mikro Site, Sosyal Medya İletişimi, Intranet, Diğer), Kurumsal Raporlar, Kurumsal Yayınlar, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

YÖNETMELİK İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler: tühid altın pusula halkla ilişkiler türkiye