TÜHİD’den açıklama

30 Mart 2018 , Cuma

TÜHİD’den açıklama

İletişim sektörü örgütü Türkiye Halkla İlişkiler Derneği - TÜHİD olarak sektörümüzün en eski kurumlarından İmage Halkla İlişkiler ve Strateji Tanıtım’ın kapatılmasını üzüntüyle karşıladık.  Halkla ilişkiler danışmanlığını 31 yıldır yürüten İmage Halkla İlişkiler ve 26 yıldır hizmet veren Strateji Tanıtım hem iş dünyasına hem iletişim sektörüne çok değerli hizmetler vermişler, çok sayıda iletişimciyi sektöre kazandırmışlardır.

Her iki halkla ilişkiler ajansında çalışan meslektaşlarımızla konuyu ayrıntılı görüşme imkanı bulduk. Meslektaşlarımızın mağdur olmalarının üzüntüsünü derinden hissediyoruz

Çalışma hayatının bütün alanlarında işveren ve çalışanlar açısından yaşanan zorlukların, iletişim sektörünün en eski kurumları ve çalışanlarına yansıması da sektörümüz açısından büyük bir üzüntü kaynağıdır. İletişim sektörünün ajanslarının ve çalışanlarının mağdur edilmemesi için daha çok gayret göstermeliyiz.

İmage Halkla İlişkiler ve Strateji Tanıtım’da görevlerine son verilen meslektaşlarımıza, iş dünyası ve iletişim sektöründe kısa sürede yeni imkanlar yaratılması hususunu mesleki sorumluluğumuz olarak görüyoruz.

TÜHİD - Türkiye Halkla İlişkiler Derneği

 

Etiketler: tühid açıklama iletişim halkla ilişkiler sektör