TÜHİD İtibar Yönetimi ve Dijital/Sosyal Medya etkinliği düzenledi!

13 Aralık 2012 , Perşembe

TÜHİD İtibar Yönetimi ve Dijital/Sosyal Medya etkinliği düzenledi! Salim Kadıbeşegil; “Sosyal medya yönetimi halkla ilişkiler profesyonelleri tarafından yönetilmelidir”
 
Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından Project House’un desteğiyle düzenlenen “İtibar Yönetimi ve Dijital / Sosyal Medya” etkinliği 12 Aralık 2012 tarihinde TTNET Konferans salonunda gerçekleşti.
 
TÜHİD Başkanı Fügen Toksü'nün açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, Salim Kadıbeşegil, Serhat Akkılıç, Esra Günel, Gonca Karakaş, Yrd. Doç. Erkan Saka, Özgür Ünlü itibar yönetimi ve dijital/sosyal medyayı anlattı.
 
Yükselen değer dijital/sosyal medya ve itibar kavramlarının öneminin konuşulduğu konferansta konuşmacılar, itibar ve sosyal medyaya bakış açılarını katılımcılarla paylaştı.
 
TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, bireysel ve kurumsal değerlerin, otokontrolün dijital medyada çok önemli olduğunu ve bireysel bakış açılarımızı yönetebilmemiz gerektiğini söyledi.
 
Kurum İtibarı Danışmanı Salim Kadıbeşegil; “Sosyal medya insanlığın para kazanmak uğruna kaybettiği bir değer mi olacak, ona bakmak gerekiyor.” dedi. Sosyal medyada önce iletişimin kaynağına baktığını söyleyen Kadıbeşegil, sosyal medya yönetiminin halkla ilişkiler profesyonelleri tarafından yönetilmesi gerektiğini vurguladı.
 
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Etiketler: TÜHİD İtibar Yönetimi