TÜHİD İletişim Eğitimleri 2006 sona erdi

28 Mart 2006 , Salı

TÜHİD İletişim Eğitimleri 2006 sona erdi "İletişim Eğitimleri 2006" TÜHİD ve Marmara Üniversitesi işbirliğiyle 16 Ocak–9 Mart tarihleri arasında Ramada Plaza İstanbul’da düzenlendi.

Canan Bengiserp ( IMAGE Halkla İlişkiler ),Alp Orçun ( Eczacıbaşı Holding ), Ali Saydam ( Bersay İletişim ),Serpil Berkan ( Mavi Jeans ) ve Necla Zarakol ( Zarakol Halkla İlişkiler ),gibi birçok sektörün profesyonelinin konuk olarak katıldığı eğitimlerde kriz İletişimi,algılama yönetimi,siyasal ileitşim,uluslararası halkla ilişkiler,etkinlik yönetimi,pazarlama iletişimi gibi konular ders içeriklerini oluşturdu.


Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından senede bir kez gerçekleştirilen iletişim eğitimleri halkla ilişkiler sektörümüzün güçlenmesi ve itibarının yükselmesi için sektörel bilgilenmeyi ve eğitimi amaçlamaktadır.

Eğitim sonunda, programa katılan 20’nin üzerindeki öğrenci TÜHİD ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin onaylamış olduğu sertifikalarını, gerçekleştirilen törende hocalarının ellerinden aldılar.


Etiketler: tühid iletişim eğitim