TÜHİD Connect Çevrimiçi Başlıyor

26 Mayıs 2022 , Perşembe

TÜHİD Connect Çevrimiçi Başlıyor

26 Mayıs Perşembe akşamı Saat 20.00’de Zoom Platformu ve TÜHİD YouTube kanalı üzerinden Üniversite Gençliği ile "Halkla İlişkilerde Kariyer"i konuşuyoruz.

TÜHİD YK Üyesi, TÜHİD Genç Çalışma Grubu Lideri ve TimePR Ajans Başkanı Sevda Solak ve TÜHİD Genç Çalışma Grubu Eş Lideri ve omg!medya Ajans Başkanı Elmas Nida Baykal Alkan moderatörlüğünde yapılacak olan TÜHİD Connect buluşmasında TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı ve On İletişim Ajans Başkanı İpek Özgüden Özen "Ajansta İletişim Kariyeri", TÜHİD YK Üyesi ve Doğuş Grubu Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Bahar Erbengi "Kurumda İletişim Kariyeri" ve Akkök Holding & Akenerji CHRO Duygu Erzurumlu "İletişimde Kariyer için Tüyolar" konuları hakkında detaylı bilgi aktaracak.

Genç iletişimcilerimizi, 26 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 20:00'de ZOOM toplantımıza bekliyoruz. Davetimizi çevrenizle ve çalışma arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Zoom katılımı 100 kişi ile sınırlı olacağı için YouTube kanalımız üzerinden de etkinliği izleyebilir, sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Zoom:
Meeting ID: 822 9742 3820
Passcode: 704952

YouTube: tuhidd

Etiketler: tühid connect