TÜHİD Altın Pusula Yarışması Kendi Rekorunu Bir Kez Daha Kırdı

28 Nisan 2010 , Çarşamba

TÜHİD Altın Pusula Yarışması Kendi Rekorunu Bir Kez Daha Kırdı İş dünyasından 9.Altın Pusula rekoru...
 
Halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla düzenlenen Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin Altın Pusula Yarışmasına, kuruluşlardan ve iletişim fakültelerinden yoğun bir katılım sağlandı.
 
TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, iletişim sektörünün büyüyen eğilimine paralel olarak iletişim projelerinin de artış göstermesinden Sektör adına memnuniyet duyduklarını söyledi. Toksü, Altın Pusula’nın her yıl kendi rekorunu kırma geleneğini bu yıl da devam ettirdiğini, kamu kuruluşları ve özel sektörün 147 proje ve iletişim fakültesinde öğrenim gören genç iletişimcilerin 48 proje ile geçmiş dönemlerin rekorunu kırdıklarını vurguladı. Toksü, yöneticilere iletişim projelerine kaynak yarattıkları ve uygulanmasını sağladıkları için teşekkürlerini sundu.
 
0n iki asıl ve on iki alt kategoride başvuru yapılan 9. Altın Pusula Ödülleri kapsamında Sponsorluk İletişimi (çevre, eğitim, sağlık, kültür&sanat, spor, diğer), Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (çevre, eğitim, sağlık, kültür&sanat, spor, diğer), E-İletişim, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Kategori Dışı Projeler ve Genç İletişimciler kategorilerinde değerlendirme yapılacak.
 
 
9.Altın Pusula ana sponsoru Türk Telekom’a teşekkürlerimizle…

Etiketler: altın pusula rekor