Stockholm Accord'ın Hazırlığına Katkıda Bulunduk

17 Ağustos 2010 , Salı

Stockholm Accord'ın Hazırlığına Katkıda Bulunduk Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) olarak, üyesi bulunduğumuz Global Alliance and Communication Managament Derneği’nin 14-15 Haziran 2010 tarihinde İsveç Stockholm’de gerçekleşen 6. Dünya Halkla İlişkiler Forumu’nda sunulan ‘Stockholm Accords’ın hazırlığına katkıda bulunduk.
 
Altı kıta üzerinde yer alan 20 ülkeden 59 halkla ilişkiler profesyonel/akademisyenin katkısı olan bu çalışmada TÜHİD’i Yönetim Kurulu Üyesi Dr.Serra Görpe temsil etti. Bu hazırlıkta, 6 Şubat ve 9 Mart 2010 tarihlerinde iki sanal workshop gerçekleştirildi. Ardından yazışmalarla son haline getirilen ‘Stockholm Accords’ İsveç’te gerçekleşen 6. Dünya Halkla İlişkiler Forum’unda paylaşıldı.
 
Stockholm Accords’ın İngilizce ve derneğimiz tarafından Türkçeye çevirilen versiyonuna http://www.tuhid.org/uluslararasi-etik.html linkinden ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 
Ayrıca, Global Alliance’ın özel olarak hazırladığı http://www.stockholmaccords.org sitesinde konu ilgili görüşlerinizi de belirtebilirsiniz.
 
Stockholm Accords’u, çevrenizle ve çalışma arkadaşlarınızla paylaşmanızı diliyoruz.


Etiketler: Stockholm Accord