Genç İletişimcilere Burs Desteği!

4 Ekim 2013 , Cuma

Genç İletişimcilere Burs Desteği! GELECEĞİN HALKLA İLİŞKİLER PROFESYONELLERİNE DUAYENLER BETÛL MARDİN ve PROF. DR. ALÂEDDİN ASNA BURS VERİYOR
 
İletişim fakültelerinin halkla ilişkiler bölümünde okuyan öğrencilere “TÜHİD Genç İletişimci Bursu, Betûl Mardin ve Prof. Dr. Alâeddin Asna Bursu” verilecek. Üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencilerinin eğitim masraflarına destek için verilen bursa başvurular, 11 Ekim-08 Kasım 2013 tarihleri arasında TÜHİD’in web sitesinden yapılacak.
 
Halkla ilişkiler uzmanlarını bir çatı altında toplayarak meslek içi dayanışma sağlamak, mesleğin tanınması, yerleşmesi ve gelişmesi yolunda çalışmalar yapmak üzere kırk (40) yıldır faaliyet gösteren TÜHİD, halkla ilişkiler öğrencilerinin eğitim masraflarına destek olmak için 2010 yılında başlattığı burs programına devam ediyor.
Bu yıldan itibaren, mesleki duayenlerimiz; TÜHİD geçmiş dönem Başkanı Betûl Mardin ve TÜHİD Kurucusu ve ilk Başkanı Prof. Dr. Alâeddin Asna tarafından iletişim fakültesinde okuyan iki öğrenciye de burs verilecek, staj imkanı sağlanacak.
 
Burslar, belirli kriterler doğrultusunda, web sitesine yapılacak başvurular esas alınarak verilecek.
 
TÜHİD Betûl Mardin ve TÜHİD Prof. Dr. Alâeddin Asna Bursu 2 öğrenciye, TÜHİD Genç İletişimci Bursu 3 öğrenciye verilecek. TÜHİD Genç İletişimci Bursu geçen yıl gerçekleşen 12. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri projelerinin incelenmesinde ve ödüllerin belirlenmesinde emeği geçen Seçici Kurul Üyelerimize ithafen takdim edilecek.


Etiketler: Genç İletişimciler burs