Fügen Toksü'den Doğal Afetlerde Risk, Kriz, İletişim Yönetimi Yayını

10 Mayıs 2023 , Çarşamba

Fügen Toksü'den Doğal Afetlerde Risk, Kriz, İletişim Yönetimi Yayını

TÜHİD Geçmiş Dönem Başkanı Sayın Fügen Toksü, afet dönemlerinin daha iyi yönetilebilmesi için tarafların rollerini vurgulayan ve kaynak olabilecek bir yayın hazırladı.

Doğal Afetlerde Risk & Kriz & İletişim Yönetimi başlıklı çalışma,  TÜHİD - Türkiye Halkla İlişkiler Derneği ve SEDEFED- Sektörel Dernekler Federasyonu tarafından destekleniyor. TÜHİD Başkanı İpek Özgüden Özen ve SEDEFED Başkanı Emine Erdem'in de önsözünün yer aldığı yayın, üniversiteler için de kaynak teşkil ediyor.

Bireyler, Afet Ortamı Ve Afetzede, Kamu Sektörü, Markalar / Kurumlar, Sivil Toplum Kuruluşları, İletişim Profesyonelleri, Medya/Gazetecilerin doğal afet döneminde rollerini vurgulayan çalışma, okuyuculara ayrıntılı bir afet yönetimi analizi ve önerileri sunuyor.

Yaşadığımız afet süreci ile başlayan karmaşayı iletişim bilgisi ve profesyonelliği ile değerlendirerek, sektörümüze, gençlere ve iş dünyasına katkı sağlayacak örnek bir yayın oluşturan ve bu çalışmayı TÜHİD ve SEDEFED ile paylaşan Fügen Toksü’ye teşekkürlerimizi sunarız.

DOĞAL AFETLERDE RİSK & KRİZ & İLETİŞİM YÖNETİMİ rehberine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


*Kaynak: www.fugentoksu.com / Doğal Afetlerde Risk & Kriz & İletişim Yönetim Rehberi ©FügenToksü Yazarın izni olmadan çoğaltılamaz, kaynak göstermeden paylaşılamaz.

Etiketler: fügen toksü afet kriz risk iletişim rehber