Altın Pusula'ya başvurular 15 Şubat tarihine uzatıldı!

1 Şubat 2012 , Çarşamba

Altın Pusula'ya başvurular 15 Şubat tarihine uzatıldı! 11. Altın Pusula’ya başvurular yoğun ilgi nedeniyle 15 Şubat tarihine kadar uzatıldı. Başvurularınızı www.altinpusula.org sitesinden yapabilir, altın pusula heyecanını siz de yaşayabilirsiniz.  
 
Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından, bu yıl on birincisi düzenlenecek yarışma kapsamında; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler kategorilerinde ödüller verilecek. Tüm kategorilerde;  hem proje sahibi kuruluşlar, hem de bu kuruluşların halkla ilişkiler ajansları ödüllendirilecek.  
 
Başvurular, 15 Şubat 2012 – Çarşamba günü sona eriyor. Proje dosyalarının son gönderilme tarihi ise 02 Mart 2012 Cuma günüdür.

Etiketler: Altın Pusula başvuru