Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Sahiplerini Buldu

22 Nisan 2008 , Salı

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Sahiplerini Buldu Oniki kategoride ödüle lâyık görülen proje ve kuruluşlar, dün akşam gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı

"Altın Pusula Büyük Ödülü" Renault Mais - Sokakta İlk Adımlar projesinin oldu…


Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 7.Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne lâyık görülen proje ve kuruluşlar, 21 Nisan pazartesi akşamı, Conrad İstanbul Otel’inde gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı. Ödül törenine, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı ve RTÜK Başkanı Zahit Akman, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar da katıldı.


TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula yarışmasına katılan proje sayısının her yıl artmasının, yöneticilerin ve kuruluşların iletişime verdikleri önemin bir göstergesi olduğunu ve sektörün büyüme trendini sürmesinden memnuniyet duyulduğunu söyledi.

"7. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri"ne bu yıl 12 dalda toplam 100 proje başvuruda bulundu. Seçici Kurulu Başkanlığını Metin Yurdagül yaparken, diğer üyeler Alaeddin Asna, Ali Atıf Bir, Emin Bitlis, Canan Edipoğlu, Hakan Güldağ, Feyhan Yaşar Kalpaklıoğlu, Betul Mardin, Vahap Munyar, Oğuz Satıcı, Doğan Satmış ve Fügen Toksü’den oluştu.

Ayrıntılar için tıklayınız

Etiketler: altın pusula tühid ödül