Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerine kavuştu

19 Nisan 2011 , Salı

Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerine kavuştu 10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışmasına, 16 kategoride, toplam 175 proje katıldı, sonuçlar dün akşam gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı
 
Altın Pusula’da Büyük Ödül’ün sahibi “Dumansız Hava Sahası” projesiyle  
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın oldu…
 
 
Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene onuncusu gerçekleştirilen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ni kazanan proje ve kuruluşlar, 18 Nisan Pazartesi akşamı, Conrad Hotel’de gerçekleştirilen ödül töreninde açıklandı. Ödül töreni, Jüri Üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri, iletişimciler ve medya mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.  
 
TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula’nın onuncu yılında yarışmaya gösterilen ilginin ve heyecanın her yıl artmasından gurur duyduklarını, yöneticilerin ve kuruluşların her gün iletişime daha çok önem verdiklerini görmenin sektörü heyecanlandırdığını belirtirken, Altın Pusula’nın genç iletişimciler için de mesleklerine adım atarken çok önemli bir basamak olduğunu söyledi.  
 
Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, Büyük Ödül’ün sahibi “Dumansız Hava Sahası”nın ödülünü almaya teşrif edemediler ancak, mesajlarında, böylesine değerli ve önemli bir ödüle layık görülmeyi, kamunun iletişime verdiği önemin ödüllendirilmesi olarak değerlendirdiklerini ve büyük gurur duyduklarını belirtti.
 
10. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’ne 16 kategori ve 12 alt kategoride toplam 175 proje başvuruda bulundu.  
 
10. Altın Pusula Seçici Kurul Başkanlığı’nı Vahap Munyar yaparken, diğer üyeler Sibel Asna, İsmail Bayazıt, Aynur Bektaş, Ali Haydar Bozkurt, Murat Ermert, Murat Karakaya, Doç. Dr. Temel Kotil, Emre Kurttepeli, Prof. Dr. Halil Nalçaoğlu, Zuhal Tucker Şeker, Prof. Dr. Melda Cinman Şimşek, Feyzan Top, Zeynep Yalım Uzun, Abdurrahman Yıldırım ve Fügen Toksü’den oluştu.
 
Altın Pusula Genç İletişimciler kategorisinin başvuruları ise Atıf Ünaldı Başkanlığında Serhat Akkılıç, Özgür Alaz, İsmail Bayazıt, Barika Göncü, Serdar Kuzuloğlu, Yrd. Doç. Dr. Erkan Saka, Uğur Şeker ve Fügen Toksü’den oluşan jüri tarafından değerlendirildi.
 
Ayrıntılar için tıklayınız

Etiketler: 10. Altın Pusula ödül