ACE of M.I.C.E. Awards için son başvuru tarihi 10 Kasım

9 Kasım 2017 , Perşembe

ACE of M.I.C.E. Awards için son başvuru tarihi 10 Kasım

Sektörün tüm renklerini bir araya getiren ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermek, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmak, MICE sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmek ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmak amacıyla 9 Nisan 2018 tarihinde Zorlu PSM’de Turizm Medya Grubu(TMG) organizasyonunda altıncı kez yapılacak.

ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; Etkinlikler, Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları, Servis Sağlayıcılar ve Proje Uygulamaları, Toplantı Otelleri olmak üzere  6 ana başlı, 26 ayrı dalda değerlendirilecektir.  Başvurular 2 Ekim-10 Kasım 2017 tarihleri arasında miceodulleri.com web sitesi üzerinden yapılabilecektir.  ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’ne sadece belirlenen kriterlere uygun olan başvurular kabul edilecektir.

Başvurular ilk aşamada miceodulleri.com web sitesinin B2B sistemi üzerinden, kurumsal firmalar ve sektör profesyonellerinden oluşan 90 kişilik jüri heyeti tarafından online olarak oylanacak. Gerçekleşen ilk elemeler sonrasında, her dalda belirlenen 3 aday, noter huzurunda jüri heyetine sunumlarına gerçekleştirecek. Yapılan sunumlar ve oylamalar sonrasında belirlenen kazananlar, 9 Nisan 2018 tarihinde Zorlu PSM’de düzenlenecek törende açıklanacak.

MICE Sektöründe 5 Yılın Rakamları
MICE endüstrisi turizm gelirinin %30’unu kaplıyorken ve 6 milyar dolarlık bir sektöre büyük katkı sağlarken, 5 yıldır başarıyla devam eden organizasyonda 148 ödül verildi, 10.549 MICE profesyoneli geceye katıldı, 376 jüri heyeti ile başarıyla çalışıldı, 930 firma başvuru yaptı, 320 sponsor firma destek sağladı. 2018 yılında ise gerçekleşecek yeniliklerle birlikte 64 sponsor firma desteği ile jüri ve finalist toplantısı ile ödül töreni düzenlenecek, 90 kişilik jüri heyeti 6 ana başlık, 26 kategoride 250 firmanın başvurusunu değerlendirecek, MICE sektöründen 2.100 kişi ödül gecesinde ağırlanacak.

Etiketler: ace of mice awards ödül zorlu