9. Altın Pusula Yarışmasına Genç İletişimcilerin İlgisi Büyük

28 Nisan 2010 , Çarşamba

9. Altın Pusula Yarışmasına Genç İletişimcilerin İlgisi Büyük Bu yıl Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından 9.'uncusu düzenlenen  Altın Pusula Yarışmasına, kuruluşlardan olduğu kadar iletişim fakültelerinden de büyük ilgi var.  
 
Kamu kuruluşları ve özel sektörün 147 proje ile başvurduğu yarışmaya  iletişim fakültesinde öğrenim gören genç iletişimciler ise 48 proje ile başvuruda bulunarak büyük ilgi gösterdiler.  
 
0n iki asıl ve on iki alt kategoride başvuru yapılan 9. Altın Pusula Ödülleri kapsamında Sponsorluk İletişimi (çevre, eğitim, sağlık, kültür&sanat, spor, diğer), Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (çevre, eğitim, sağlık, kültür&sanat, spor, diğer), E-İletişim, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Kategori Dışı Projeler ve Genç İletişimciler kategorilerinde değerlendirilecek.  
 
Yarışmanın kazananları 31 Mayıs 2010'da düzenlenecek olan 9. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri gecesinde açıklanacak.

Etiketler: 9.altın pusula genç iletişimciler