5. Uluslararası Halkla İlişkiler Zirvesi için TÜHID Üyelerine Özel İndirim

18 Ocak 2018 , Perşembe

5. Uluslararası Halkla İlişkiler Zirvesi için TÜHID Üyelerine Özel İndirim

Bu yıl 5.’si düzenlenecek Uluslararası Halkla İlişkiler Zirvesi 23 Şubat 2018 tarihinde İstanbul InterContinental Otel’de gerçekleşecek.

Açılış konuşmasını TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş'ın yapacağı zirvede Twitter, Shazam, Grayling, Memac Oglivy PR, Hotels.com ve Aramco gibi dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ve sosyal medya uzmanlarının sunumları yer alacak.

Uluslarası Halkla İlişkiler Zirvesi etkinliğinde sunumların yanı sıra , özellikle yalan haberler, siber suçlar ve kriz iletişimi konuları üzerinde yoğunlaşarak, günümüzün hızla değişen PR dünyasının en son eğilimleri ve zorlukları da konuşulacak.

Bunlara ek olarak, Uluslarası PR Zirvesi İstanbul’da bu yıl, İngiliz Halkla İlişkiler Ajansı ‘’The Pop Up Agency’’ tarafından gerçekleştirilecek olan 48 Saat içinde PR sorunlarınızı çözmeye yönelik interaktif bir toplantı da gerçekleşecek.

TÜHİD Dernek üyelerine özel %20 indirimlin uygulanacağı 5. Uluslarası PR Zirvesi İstanbul hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.thepworld.com/event/global-pr-summit-istanbul-5 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler: uluslararası halkla ilişkiler zirve gonca karakaş tühid