22. Altın Pusula Başvuruları için son günler!

29 Şubat 2024 , Perşembe

22. Altın Pusula Başvuruları için son günler!

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene 22.’si gerçekleştirilecek “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri”ne başvurular devam ediyor. 

Başvuruların, 7 Nisan 2024 Pazar gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden yapılacağı yarışmada, proje dosyaları ise 28 Nisan 2024 Pazar gününe kadar online sisteme yüklenecek.

22. Altın Pusula'da büyük ödül, jüri özel ödülü ve kategori ödüllerinin yanı sıra ‘Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü’ ve ‘Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü’ adı altındaki özel ödüller, bu yıl sekizinci kez sahiplerini bulacak. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP iş birliğiyle verilen ‘UNDP Özel Ödülü’ de bu yıl on ikinci defa “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine takdim edilecek. TÜHİD – KAGİDER işbirliğiyle verilen ‘TÜHİD - KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’ de bu yıl yedinci kez takdim edilecek. Ayrıca Business For Goals iş birliğiyle verilen ‘B4G Özel Ödülü’ de Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu iş modeline örnek projeye bu yıl dördüncü, TÜHİD – SEDEFED-Sektörel Dernekler Federasyonu iş birliği ile verilecek ‘SEDEFED Özel Ödülü’ de üçüncü kez takdim edilecek.

Genç iletişimciler kategorisine, İletişim Fakültesi'nde okuyan lisans, yüksek lisans öğrencileri ve meslek yüksekokul öğrencileri "Beklenen İstanbul Depremi  Kapsamında Bütünleşik Afet Yönetimi" projeleri ile bireysel veya ekip olarak katılacak.

22. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nin değerlendirileceği 23 kategorinin başlıkları şöyle:

Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Kurumsal Sorumluluk, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Dijital İletişim, En İyi ve Yaratıcı Uygulama Örnekleri, Sürdürülebilirlik İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşlar, Sponsorluk İletişimi, Finansal Ürün, Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Kurumsal Raporlar, Kurumsal Yayınlar, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Ödülü, Cumhuriyetin 100. Yılı İletişim Çalışmaları, Doğal Afetlerde Risk, Kriz ve İletişim Yönetimi, Kategori Dışı Projeler ve Genç İletişimciler.

22 ALTIN PUSULA YÖNETMELİĞİ

22. ALTIN PUSULA KURUM BAŞVURU FORMU

GENÇ İLETİŞİMCİLER YÖNETMELİĞİ

GENÇ İLETİŞİMCİLER BAŞVURU FORMU

Etiketler: altın pusula tuhid