16. Altın Pusula'ya başvurular devam ediyor

10 Ocak 2017 , Salı

16. Altın Pusula'ya başvurular devam ediyor

TÜHİD - 16. Altın Pusula Türkiye Halkla ilişkiler Ödülleri yarışmasına başvurular devam ediyor. Yarışmaya projeleriyle katılmak isteyen kuruluşlar, 3 Şubat 2017, tarihine kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek. Proje dosyaları ise 24 Şubat Cuma  günü TÜHİD merkezine iletilecek.

16. Altın Pusula'da büyük ödül, jüri özel ödülü ve kategori ödüllerinin yanı sıra geçen yıl verilmeye başlanan ‘Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler’ ve ‘Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü’ bu yıl da sahiplerini bulacak. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP işbirliğiyle verilen ‘UNDP Özel Ödülü’ de bu yıl altıncı defa “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine takdim edilecek. Altın Pusula’da bu yıldan itibaren TÜHİD – KAGİDER işbirliğiyle ‘TÜHİD - KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ ödülü de verilmeye başlanacak.

Altın Pusula dijital iletişim ajanslarının projelerini bekliyor
Bu yıl itibariyle Altın Pusula Dijital İletişim kategorisi genişletildi. Halkla İlişkiler projelerinin önemli ayaklarından biri olan dijital iletişim kapsamında “Kurumsal Sorumluluk, Kriz İletişimi, Kurumsal Web Siteler, Entegre İletişim Kampanyası, Topluluk İletişimi, Mikro Site, Sosyal Medya İletişimi, Intranet, Diğer” kategorilerinde projeler değerlendirilecek.

Genç iletişimciler kategorisine, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü'nde okuyan lisans, yüksek lisans ve meslek yüksekokul öğrencileri "Türkiye’deki Mültecilerin Entegrasyonu” konulu projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılıyor.
 
16. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri yarışma kategorileri:
Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, TÜHİD - KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Kurumsal Sorumluluk, Dijital İletişimi(Kurumsal Sorumluluk, Kriz İletişimi, Kurumsal Web Siteler, Entegre İletişim Kampanyası, Topluluk İletişimi, Mikro Site, Sosyal Medya İletişimi, Intranet, Diğer), Kurumsal Raporlar, Kurumsal Yayınlar, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

YÖNETMELİK İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler: tühid altın pusula halkla ilişkiler türkiye