15. Altın Pusula heyecanı başlıyor!

28 Aralık 2015 , Pazartesi

15. Altın Pusula heyecanı başlıyor!

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu sene 15.’si gerçekleştirilecek olan “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına başvurular başlıyor. Yarışmaya projeleriyle katılmak isteyen kuruluşlar, 29 Ocak 2016 – Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek.

UNDP Özel Ödülü de bu yıl beşinci defa “sürdürülebilir kalkınmayı” içeren projelerden birine verilecek.

15. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri 30 Mayıs 2016 - Pazartesi akşamı yapılacak törenle sahipleriyle buluşacak.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş, Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nin sektör açısından önemine değindi ve şöyle konuştu: “Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri, halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla yola çıktı. Her geçen yıl yarışmaya ilgi artarak devam ediyor. İtibarı ve konumu açısından geldiği nokta bizleri gururlandırıyor. Sektörümüze ve genç iletişimcilerimize faydalı olabilmek adına çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Altın Pusula’ya projelerinizi bekliyoruz.”

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi öğrencileri "Kadına Şiddeti Durdurmaya Yönelik İletişim Kampanyası" konulu projeleriyle, bireysel veya ekip olarak katılıyor.

15. Altın Pusula kategorileri şöyle:

Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Türkiye Markası Kategorisi, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

Etiketler: altın pusula türkiye ödül tühid