14. Altın Pusula Seçici Kurul değerlendirmeleri tamamlandı

15 Mayıs 2015 , Cuma

14. Altın Pusula Seçici Kurul değerlendirmeleri tamamlandı

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen ve bu sene on dördüncüsü gerçekleştirilecek 14. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması'nın Seçici Kurul Üyeleri açıklandı.
değerlendirmeleri tamamlandı. Altın Pusula2ya başvuran 125 proje, 13 ana 7 alt kategoride değerlendirildi.

Projeleri değerlendiren Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri iş dünyası, akademisyen, STK, medya, iletişim, kamu ve internet camiasının temsilcileri olarak şu isimlerden oluştu;

14. Altın Pusula Seçici Kurul Başkanı, Vodafone Kurumsal İlişkiler ve İletişim Direktörü Gizem Keçeci ve üyeler; Sinpaş GYO Pazarlama ve Kurumsal İletişim Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekinci, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Bârika Göncü, UNDP - Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık, TÜHİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Geçmiş Dönem Başkanı, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı ve Toksü & Chase Halkla İlişkiler Ajans Başkanı Fügen Toksü, TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı ve Effect Halkla İlişkiler Ajans Başkanı Gonca Karakaş, TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi Başkanı ve Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, UNDP - Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İstanbul Ofisi Yöneticisi Hansın Doğan, İDA - İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Ünite İletişim Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ, Boyner Grup İnsan Kaynakları, Sürdürülebilirlik Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Kaptaner, T.C. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı M. Mücahit Küçükyılmaz, Project House Yönetici Ortağı Serhat Akkılıç, Zayed Üniversitesi, İletişim ve Medya Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Serra Görpe, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili, TOBB Medya ve İletişim Meclisi Başkan Yardımcısı ve Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Vahap Munyar, Türk Hava Yolları Kurumsal İletişim Başkanı Zeki Çukur.

Altın Pusula Genç İletişimciler kategorisi Seçici Kurul Üyeleri ise şöyle; Seçici Kurul Başkanı IPTV Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ünaldı ve üyeler Tick Tock Boom Genel Koordinatörü Cem Çınlar, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuğçe Gürel Boran, Dijital Büro İstanbul Genel Müdürü Uğur Şeker, Utopic Farm Operasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yiğit Kalafatoğlu.

Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri tarafından belirlenen ödül alacak projeler 25 Mayıs Pazartesi akşamı Raffles İstanbul Zorlu Center'da altın pusulalarına kavuşacak. Ödül töreninin yanı sıra gecede Muzaffer Uludağ, Korkut Koray, Suna Yıldızoğlu, Yalçın Özden, Gökhan Abur, Nezih Yeşilnil, Tümer Uluçınar, Gürtuğ Gök, Taylan Erler, Şansın Ölmeztürk, Behnan Göçmez, Mutlu Doğan ve Celal Kara’dan oluşan Kargalar Kafeste grubu da sahne alacak.

Etiketler: ap seçici kurul ödül