11. Altın Pusula Heyecanı Başlıyor

29 Kasım 2011 , Salı

11. Altın Pusula Heyecanı Başlıyor Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından düzenlenen 11. Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri yarışmasına başvurular başladı
 
Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından halkla ilişkiler sektöründeki hizmet kalitesini arttırmak ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla bu sene on birincisi gerçekleştirilecek olan “Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri” yarışmasına başvurular başladı. Yarışmaya katılmak isteyen adaylar, 20 Ocak 2012 – Cuma gününe kadar www.altinpusula.org sitesinden başvurularını yapabilecek. 

Kategori ödüllerinin yanı sıra bu yıl, Büyük Ödül ve Jüri Özel Ödülü’ne ek olarak, TÜHİD’in Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı UNDP ile yaptığı işbirliği neticesinde, sosyal ve çevresel etkileri en iyi ele alan projeye ‘UNDP Özel Ödülü’ verilecek.

Genç iletişimciler kategorisine, iletişim fakültesi öğrencileri “İstanbul Markasının İletişiminin Dijital ve Sosyal Ortamlarda Yönetilmesi” konulu proje çalışmalarıyla, bireysel veya ekip olarak katılacak.
 
TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula yarışmasına her geçen yıl ilginin artmasından dolayı gurur duyduklarını belirterek yeniliklerinin de devam ettiğini söyledi. 11.yarışmadan itibaren UNDP Özel Ödülü’nün verilecek olmasının, Altın Pusula’nın uluslar arası boyutlarda değerlendirme yaptığının göstergesi olduğunu vurgulayan Fügen Toksü, her yıl yenilenen kategorileriyle iletişim eğilimlerinin yakından takip edildiğini belirtti. Toksü ayrıca, üniversite öğrencilerinin de sektöre hazırlanmalarında yardımcı bir kaynak olduğunu sözlerine ekledi.
 
11. Altın Pusula kategorileri şöyle; Kurumsal İletişim, Gündem Yönetimi, Kurum İçi İletişim, Pazarlama İletişimi ve Bütünleşik Pazarlama Projeleri, Kriz İletişimi, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Sorumluluk, Dijital ve Sosyal Medya İletişimi, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kuruluşları, Sponsorluk İletişimi, Finansal Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri, Medya İlişkileri, Uluslararası Proje/Kampanya, Kategori Dışı Projeler, Genç İletişimciler.

Etiketler: 11. Altın Pusula